Topsy Napaljarry Dixon oljemålning
2014-03-15
234402
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NAPALJARRY DIXON, Topsy (Australien 1900-tal): "Janganpa", JA 142/00, olja på duk, ca 76x46 cm