Fredrik Wilhelm Scholander akvarell
2014-03-13
234370
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SCHOLANDER, Fredrik Wilhelm (1816-1881): Pliktförgäten, signerad och daterad F Scholander 1876, akvarell, 33x25 cm