Ljuskrona empirestil 1900-tal
2014-03-12
234336
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
LJUSKRONA, för 10 ljus, empirestil, 1900-tal, behängd med olikslipade prismor, elektrifierad, höjd ca 135 cm
Enstaka prismor med nagg