Stekfat Qianlong (1736-95)
2014-03-12
234330
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STEKFAT, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av strödda blommor, konturerade rokokobrätten, 43x35 cm
Smärre nagg