Bengt Fransson oljemålning
2014-03-13
234321
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm