Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition med tupp, signerad Bengt Landin, EA, färglitografi, 70x53 cm
Zustandsbeschreibung
234295
2014-03-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner