Karl Tirén akvarell
2014-03-13
234292
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TIRÉN, Karl (1869-1955): Motiv från Abisko, signerad och daterad 1928, akvarell, 35x50 cm