Fat i silver
2014-03-12
234271
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FAT, silver, svenska importstämplar, rund form, på 3 snäckformade fötter, diameter ca 26 cm, vikt ca 488 g
Bruksslitage