Lage Lindell silkscreen
2014-03-10
234234
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition med figurer,
signerad och numrerad Lage Lindell 34/49, silkscreen på plast, 38,5x97 cm
Ytslitage