Positiv

Positiv
Positiv
Positiv
Positiv
Positiv
Positiv
Positiv
Positiv
Positiv
Positiv
Positiv
Positiv
Positiv
Positiv
Positiv
Positiv

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SCHLÜTER POSITIV, omkring 1890-tal, träcylinder för tolv melodier, invändig melodiförteckning märkt Drehorgel fabrik C. E. L. Schlüter, Hamburg, höjd 40, 64x34 cm

Smärre skador, senare sadelgjord

234223

2014-03-23