Italiensk skola oljemålning
2014-03-18
234219
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ITALIENSK SKOLA (1600-tal):St. Charles Borromeo, olja på duk, 46x59 cm
Retuscheringar, färgbortfall, krackeleringar