Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
FIGURINER, 1 par, porslin, Kina, sent 1900-tal, ämbetsmannapar, dekor i famille rose, höjd 37 respektive 39 cm
Smärre skador
234204
2014-03-30