Oidentifierad konstnär olja på duk
2014-03-18
234147
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): signerad Van Müller, Metande barn, olja på duk, 56x46 cm
Färgbortfall