Monterbord i mahogny
2014-03-10
234142
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MONTERBORD, 1900-tal, mahogny, med intarsia, höjd 72, 61x42 cm, nyckel finns
Smärre bruksslitage