Armring förgylld metall
2014-03-10
234074
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ARMRING, förgylld metall, dekor av orientpärlor, granater och emalj, 1800-talets senare del
Omfattande skador, tennlödningar