Hilding Linnqvist akvarell
2014-03-12
234042
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Folkliv vid Nilen, Egypten, stämpelsignerad HL, akvarell, 24,5x34 cm
Proveniens: Färg och Form