Tavlor Kina
2014-03-09
234030
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAVLOR, 4 st, 1900-tal, lackarbete med pärlemoinläggningar, kinesiska muren, ca 98x50 vardera
Bruksslitage