Bo von Zweigbergk oljemålning

Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning

Klubbat för:

102 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ZWEIGBERGK, Bo von (1897-1940): Komposition, signerad, olja på duk, 180x80 cm

Dukskador i form av revor och tryckskador

234022

2014-03-09