Marianne Lindberg De Geer olja
2014-03-12
234008
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LINDBERG DE GEER, Marianne (född 1946): Jag tänker på mig själv då och då,
signerad och daterad på baksidan MLDG 2003, olja på duk, 121x80 cm
PROVENIENS: Galleri Stefan Larsson, Uppsala