Skrivbord med stol England
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD, KARMSTOL, 1900-tal, England, mahognuyfaner, skinnklädd skiva, ben med hjultrissor, höjd 78, 132x68 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Slitage
234003
Päivämäärä:
2014-03-09