Roj Friberg färglitografi
2014-03-10
233996
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRIBERG, Roj (född 1934): Kulturskymning, monogramsignerad och daterad och Rf -80, Spec. upplaga 44/50, färglitografi, 51x54,5 cm, oramad