Byrå björk
2014-03-09
233982
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, art deco, fanerad med valnöt och intarsia, två lådor, höjd 73, 94x56 cm
PROVENIENS: Inköpt på möbelfirman Orrby i Örebro
Nyckel saknas