Lennart Aschenbrenner blandteknik
2014-03-09
233928
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Kuvert Sven-Erik,
signerad och daterad Aschenbrenner -74, blandteknik på papper, 75x56 cm
PROVENIENS: Galerie Blanche, Stockholm