Bo Yson Sjöberg oljemålning
2014-03-08
233877
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SJÖBERG, Bo Yson (1915-1994): "Skeppsholmsbron", signerad Yson, olja på pannå, 40x50 cm