Ljusstake vitmetall
2014-03-08
233863
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKE, vitmetall, otydligt momogramsignerad, XII/XXV, föreställande fågel, höjd ca 24 cm
PROVENIENS: Eric Grate