Karl Höglund färglitografi
2014-03-08
233848
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Dansen, signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, 44x29 cm