Svante Kede oljemålning
2014-03-08
233793
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KEDE, Svante (1877-1955): "Spansk Picasor", signerad Svante Kede, olja på duk, 50x40 cm