Stilleben oljemålning
2014-03-07
233747
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad, olja på pannå, 21x29 cm