Birger Ericson Birger oljemålning
2014-03-07
233724
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Figurkomposition, signerad Birger, olja på pannå, 40x32 cm