Oidentifierad konstnär
2014-03-07
233720
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kvinna, olja på duk, ca 55x46 cm
Dukskador, retuscher