Tomasz Holuj olja
2014-03-09
233699
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HOLUJ, Tomasz (född 1947): Storbandet, signerad Holuj, signatur på spännram a tergo, olja på duk, 149x179 cm