Tomasz Holuj olja
2014-03-09
233684
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOLUJ, Tomasz (född 1947): Musikern, signerad Holuj, olja på pannå, 67x73 cm
Krackeleringar, färgbortfall