Tomasz Holuj olja
2014-03-09
233676
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HOLUJ, Tomasz (född 1947): Konsert, signerad Holuj, olja på duk, 150x117 cm, oramad, i rulle