Ljuskrona
2014-03-07
233672
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, för sex ljus, 1900-tal, rokokostil, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 60 cm
Nagg