Oljemålning
2014-03-09
233660
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Stockhus vid sjö med kvinnofigur, olja på pannå, 27x43 cm, i rikt dekorerad förgylld ram