Takarmatur
2014-03-07
233655
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1950/60-tal, märkt EB Made in Sweden, vitmetall och prismor, råglas, höjd 60 cm
Bruksslitage