Vettar

Vettar
Vettar
Vettar
Vettar

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VETTAR, 1 par, 1900-talets första hälft, polykromt bemålade, föreställande ejdrar, längd ca 44 cm

En med ngt löst huvud, bruksslitage

233645

2014-03-07