Vas Kina
2014-03-07
233629
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
VAS, 2 st, 19/2000-tal, tryckt dekor med kinesisk skrift, troligtvis Kina, höjd 28 cm
Slitage, bränningsdefekt