Piedestal
2014-03-07
233534
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIEDESTAL, 1800-talets slut, majolika, Rörstrand, höjd ca 90 cm
Lagningar, mindre skador, krackeleringar, repor