Talklampa i industridesign
2014-03-07
233514
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-tal, industridesign, gråmålad plåt, höjd 34 cm
Färgbortfall, slitage