Vas porslin Japan
2014-03-07
233504
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VAS, porslin, Japan, botten med märkning, 1900-tal, famille rosedekor, figurscener, höjd 47 cm
Lagning vid mynningen