Golvlampa med vit plastskärm
2014-03-07
233468
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1970/80-tal, kromad benställning, vit plastskärm, höjd 135 cm
Bruksslitage