Timo Solin skulptur
2014-03-07
233456
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
SOLIN, Timo (född 1947): Skulptur, signerad och daterad Timo Solin 1985, höjd ca 85, inklusive sockel ca 175 cm