Ramar med grafiska blad
2014-03-06
233419
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRAFISKA BLAD/FÖRGYLLDA RAMAR, 2 st, 1800-tal, interiörer, 54x42 cm vardera