Ljusstakar
2014-03-05
233416
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 1800-tal, sannolikt England, försilvrad koppar, höjd ca 34 cm
Försilvring med kraftigare slitage, bucklor