Färglitografi Bengt Landin
2014-03-09
233373
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition med segel och änder, signerad Bengt Landin 9/375, färglitografi, bladmått 46x34 cm