Oljemålning Georg Lindström
2014-03-09
233372
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Georg (född 1912): Man spelande violin, signerad G Lindström, olja på pannå, 56x44 cm