Ring 18 k guld
2014-04-05
233359
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RING, 18 k guld, lila fasetterade sten, ringstorlek ca 18 mm, total vikt ca 6,5 g
Sten med slitage, nagg