Oidentifierad konstnär 1800-talets andra hälft
2014-03-12
233335
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Frankrike, 1800-talets andra hälft, Bondebarn, akvarell, 28x19,5 cm