Byrå i gustaviansk stil
2014-03-06
233320
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, mahognyfanér, mässingsbeslag, marmorskiva, höjd 83, 92x47,5 cm
Smärre slitage